jeszczedalej.pl
O nas

Nazywamy się Joanna i Kamil Otoccy - jesteśmy małżeństwem od kilku lat. Naszą współną pasją jest Rosja. Wiedzę o tym wspaniałym kraju i języku rosyjskim zdobywaliśmy na Uniwersytecie Warszawskim i jesteśmy z nim związani do dnia dzisiejszego. Nasza praca zawodowa nie zawsze bezpośrednio łączy się z Rosją, ale mimo to na co dzień mamy do czynienia z Rosjanami i ich językiem ojczystym.

 

Kiedy nie jesteśmy w pracy, planujemy kolejne wyprawy, zgłębiamy wiedzę o Rosji, szczególnie jej geografię i historię XX wieku. Czasami napiszemy artykuł o naszych wyprawach, publikowany potem w czasopismach podróżniczych, tudzież zorganizujemy wystawę zdjęć, którą najczęściej można zobaczyć na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Pomimo tego, że nie raz się zastanawialiśmy skąd wzięła się nasza pasja, nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Złożyło się na to wiele czynników, ale widocznie były na tyle mocne, że teraz nie wyobrażamy sobie wakacji nie w Rosji i właśnie z tym krajem wiążemy naszą przyszłość. W miarę możliwości, głównie czasowych, staramy się wyjeżdżać na Wschód także w ciągu roku akademickiego. Najczęściej jest to okres noworoczny.

 

 Stronę postanowiliśmy stworzyć, bo uznaliśmy, że warto podzielić się wiedzą i doświadczeniami, jakie zdobyliśmy w czasie wielokrotnych podróży po terytorium byłego ZSRR. Nikogo do niczego nie zamierzamy przekonywać. Informacje tutaj zamieszczone mogą być interpretowane na różne sposoby. Najważniejsze, żebyście nie opuszczali naszej strony obojętni. Czy nam się udało? Oceńcie sami...

Kamil Otocki, Joanna Otocka.


Wszystkie zdjęcia zamieszczone na JeszczeDalej.pl, w tym banery, są wykonane przez autorów strony. © Wszelkie prawa zastrzeżone, wykorzystanie zamieszczonych materiałów i zdjęć w całości lub części wyłącznie za zgodą autorów.